Patronat medialny


 


 

Kamil Szeremeta (21-0, 5 KO) i Krzysztof Głowacki (31-2, 19 KO) pozytywnie zareagowali na pomysł Eddiego Hearna, który chce, żeby ich najbliższe walki, których stawką mają być tytuły mistrza świata, odbyły się podczas tej samej gali - twierdzi Andrzej Wasilewski.

Impreza ma zostać zorganizowana 28 marca w Chicago. Szeremeta miałby zmierzyć się o pas IBF wagi średniej z Giennadijem Gołowkinem (40-1-1, 35 KO), zaś rywalem Głowackiego w pojedynku o wakujący tytuł WBO kategorii junior ciężkiej byłby Lawrence Okolie (14-0, 11 KO).

- Krzysiek i Kamil powiadomili mnie, że podoba im się taki pomysł i chcą boksować na jednej gali. Z tego co zrozumiałem, uzgodnili to też z trenerem Fiodorem Łapinem, który początkowo niechętnie podchodził do takiej koncepcji - powiedział na antenie Weszło FM promujący obu pięściarzy Wasilewski.

Szeremeta i Głowacki rozpoczęli już przygotowania do mistrzowskich pojedynków. Wkrótce pięściarze wraz z trenerem Fiodorem Łapinem udadzą się na obóz przygotowawczy do Hiszpanii.