onet.pl sport


ARTV Chicago


Przegląd Sportowy

Patronat medialny

 

Od kilku dni mówi się, że Gienadij Gołowkin (38-1-1, 34 KO) w swoim planowanym na czerwiec debiucie pod banderą DAZN może zmierzyć się z Kamilem Szeremetą (19-0, 4 KO). Spekulacje te potwierdza Dan Rafael.

"Chociaż rywal [Gołowkina] nie został jeszcze ogłoszony, to najczęściej w tym kontekście mówi się o niepokonanym Kamilu Szeremecie z Polski. Jest mistrzem Europy i zaliczył już dwie obrony tytułu, ale nie walczył jeszcze z nikim znaczącym." - napisał pięściarski ekspert stacji ESPN.

Szeremeta dziś w rozmowie z ringpolska.pl oznajmił, że jeśli faktycznie otrzyma propozycje skrzyżowania rękawic z Gołowkinem, przyjmie ją. - Już wcześniej mówiłem, że takich walk się nie odmawia. To dla takich pojedynków się trenuje i pracuje nad sobą przez te wszystkie lata - powiedział niepokonany białostoczanin.

Komentarze   

#1 chester 2019-03-12 21:22
Takich walk się nie odmawia . Lipa , że Kamil nie ma nokautującego ciosu . Trochę nie mogę sobie wyobrazić jak Kamil miał by sobie poradzić z Gołowkinem ;-)
#2 CiotkaBronka 2019-03-12 21:35
Szeremeta ma takie szanse na wygraną jak ja na zostanie modelem :D Skok na kasę i cel ładnie przegrać ;-)
+1 #3 Hezychasta 2019-03-12 22:32
Widać, że GGG chce sobie odpocząć po ostatniej trudnej walce z ładnie wyglądającym w rekordzie przeciwnikiem. Szeremecie nie daję żadnych szans na pokonanie Gołowkina nawet wtedy, gdyby ten wyszedł z lekką kontuzją.
#4 RubinWins 2019-03-12 22:38
A ja na to troche inaczej patrze .Fakt jezeli chodzi o sport nie ma taka walka sensu dla Szeremety bo na miejscu polowałbym w Roba Branta i walke o WBA.Ale patrząc na to z biznesowego punktu widzenia to wziąłbym walke z GGG za ekstra wypłate .To bedzie strzał życia,który zabezpieczy go i jego rodzine na całe życie i trzeba pamiętać że skoro nie chcą go nawet w Białymstoku tzn nie chcą w niego inwestować i zorganizować mu gali to znowu pojedzie gdzieś na wyjazd i ze względu na fakt że jest co najwyzej dobry ,solidny to jednak na top scisly za słaby i możliwość wałku na nim jest też bardzo prawdopodobny i wtedy walka o Pas i mega kase przejdzie mu koło nosa.No ale warto się jednak zastanowić czy nie lepiej poczekać na oferte od Smitha i pójsć w góre i tam spróbować i zawalczyć jednak o Pas.W każdym razie Powodzenia!
+1 #5 Adam 2019-03-12 23:29
no cóż wypłata życia,w[cenzura ] życia ,odbudowanie po porażce i kiedyś znowu może jeden podjazd o pas :-)
#6 mirakul 2019-03-13 01:34
3 no moze 4 rundy to jest Max na co stac Kamila w tej walce,ale takiej wyplaty juz prawdopodobnie nigdy nie otrzyma w calej swojej karierze.
-1 #7 Gankis 2019-03-13 07:36
Na pkt nie ma szans, a ciosu nie ma wiec go nie znokatuje, co juz w ogole jest ekstremalna opcja. Taki juz los tych naszych poloczkow, rekord sobie obija na leszczach a potem top ich weryfikuje.
#8 Szewa 2019-03-13 09:25
To będzie taka walka jak Głażewskiego z Breahmerem :) kwestia tylko tego jak długo GGG się będzie chciało to ciągnąć.

Dla Szeremety ten plus że kasa jakiej za walkę nie widział. A jak cudem wespnie się na wyżyny umiejętności i postawi opór GGG to może to mu załatwi jakąś walkę jeszcze. Ale szanse na to małe.
#9 Kryspinek Barłóg 2019-03-13 22:06
Gołowkin vs Szeremeta to tak jak Tyson vs Adamek,ale KASA najważniejsza.Z resztą o czym tu mówić żaden szanujący się i oczywiście coś znaczący bokser nie wychodzi do walki jak bilboard (cały w reklamach),a nasi miszczowie?Szko da słów.

Nie masz uprawnień do komentowania

Najnowsze komentarze