Patronat medialny


 


20 sierpnia w Międzyzdrojach kolejną walkę stoczy boksujący w kategorii średniej Kamil Szeremeta (13-0, 2 KO). Białostoczanin po raz pierwszy do swojego występu przygotowywał się pod okiem Fiodora Łapina, jednak jak przyznaje ze względu na fakt, że współpracę z nowym trenerem rozpoczął zaledwie kilka tygodni przed występem, na razie nie będzie w jego boksie widać wielkich rewolucji.

- Trener doradził mi korektę ustawienia, żebym bardziej "usiadł" na tylnej nodze, bo nie mam dobrej pozycji do zadawania ciosów - zdradził białostoczanin w studio "Punchera".

- Chcemy też zadawać dynamiczniejsze i mocniejsze ciosy dzięki skrętowi bioder. Na razie trener nie chce mi niczym więcej zaprzątać głowy, bo mieliśmy za mało czasu - dodał Szeremeta, który krzyżując rękawice z byłym mistrzem świata Kassimem Osumą (29-9-1, 18 KO) po raz pierwszy w karierze zaprezentuje się w walce wieczoru.

W Międzyzdrojach bardzo trudny sprawdzian czeka też Przemysława Runowskiego (11-0, 2 KO), który za rywala miał będzie Filipińczyka Elmo Trayę (11-1, 8 KO). Wcześniej dojdzie też do trzech ciekawych polsko-polskich konfrontacji, a imprezę rozpocznie pojedynek w kategorii ciężkiej.