Patronat medialny


 


 
Kamil Szeremeta (13-0, 2 KO) rozpoczyna kolejny tydzień sparingów przed walką z byłym mistrzem świata wagi super półśredniej Kassimem Oumą (29-9-1, 18 KO). Pięściarze skrzyżują rękawice na dystansie dziesięciu rund 20 sierpnia na gali w Międzyzdrojach.
 
- Pierwsze sparingi odbyłem podczas obozu w Zakopanem. Teraz wróciliśmy do Warszawy i będę miał do dyspozycji nowych sparingpartnerów. Obóz w górach dał mi w kość, ale musi być ciężko podczas przygotowań, żeby walka była już przyjemnością - mówi Szeremeta, który kilka tygodni temu rozpoczął współpracę z Fiodorem Łapinem, głównym szkoleniowcem grupy Sferis KnockOut Promotions.
 
- Jestem bardzo zadowolony, że trener Łapin zgodził się na współpracę ze mną. Treningi z nim są świetnie zorganizowane, wszystko jest bardzo profesjonalne, a ja mogę skupić się wyłącznie na boksie. To też dużo mi daje - ocenia pięściarz z Białegostoku.
 
W Warszawie Szeremeta będzie sparował m.in. z Faroukiem Daku (20-10-1, 9 KO), który na co dzień boksuje w wyższej kategorii wagowej i ma na koncie m.in. pojedynek z Dariuszem Sękiem.
 
Na kolejnej edycji imprezy organizowanej w Amfiteatrze w Międzyzdrojach zobaczymy także walkę Przemysława Runowskiego (11-0, 2 KO) z Elmo Trayą (11-1, 8 KO). Podczas Seaside Boxing Show kibice obejrzą również pojedynki Kamila Młodzińskiego (8-0-1, 5 KO) z Tomaszem Królem (3-1-1, 1 KO) oraz Przemysława Zyśka (1-0, 1 KO) z Tomaszem Piątkiem (1-0-1, 0 KO).