Patronat medialny


 


- Ustalamy już taktykę, wchodzimy w sparingi, wszystko idzie w dobrą stronę - mówi Polsatsport.pl Kamil Szeremeta (13-0, 2 KO), który 20 sierpnia na gali w Międzyzdrojach zmierzy się z byłym mistrzem świata wagi super półśredniej Kassimem Oumą (29-9-1, 18 KO). Do tego pojedynku białostoczanin po raz pierwszy przygotowuje się z Fiodorem Łapinem.

- Trener Łapin widzi we mnie potencjał i to mi się podoba. Jest ciężka praca, są zasady, które trener narzuca, ale tak właśnie powinno być. Pięć dni w tygodniu jestem teraz w Warszawie, a na weekendy zjeżdżam do Białegostoku - mówi Szeremeta, który po raz pierwszy na zawodowych ringach zmierzy się z byłym mistrzem świata.

- Wiem, że Ouma ciężko trenuje, żeby skopać mi tyłek. Taktyka na walkę? Przekonacie się 20 sierpnia. My pracujemy nad tym, żeby wypaść jak najlepiej - podsumowuje pięściarz z Białegostoku.

Na kolejnej edycji imprezy organizowanej w Amfiteatrze w Międzyzdrojach zobaczymy także walkę Przemysława Runowskiego (11-0, 2 KO) z Elmo Trayą (11-1, 8 KO). Podczas Seaside Boxing Show kibice obejrzą również pojedynki Kamila Młodzińskiego (8-0-1, 5 KO) z Tomaszem Królem (3-1-1, 1 KO) oraz Przemysława Zyśka (1-0, 1 KO) z Tomaszem Piątkiem (1-0-1, 0 KO).

Kup bilet na Seaside Boxing Show w Międzyzdrojach >>