Patronat medialny


 


Boksujący w kategorii średniej Kamil Szeremeta (7-0, 1 KO) powoli kończy sesje sparingowe przed występem na gali Wojak Boxing Night w Nowym Dworze Mazowieckim. 18 października 24-latek z Białegostoku zmierzy się z Francuzem Howardem Cospolite (10-3-1, 4 KO).

- Od mojej ostatniej walki minęło sporo czasu, przez ten czas wzmacniałem się fizycznie z Grzegorzem Kozłem i czuję się po tych treningach dużo silniejszy. Za moje przygotowanie technicznie odpowiada Andrzej Liczik - mówi pięściarz grupy Babilon Promotion.

Szeremeta w ostatnich tygodniach miał okazję sparować m.in. z Maciejem Miszkiniem, Markiem Matyją, Robertem Świerzbińskim i Mateuszem Trycem, który występuje w barwach Hussars Poland w lidze WSB. W kolejnych dniach białostoczanin ma szlifować formę na sesjach sparingowych z Michałem Starbałą.

W tym roku Szeremeta zanotował już dwie zawodowe wygrane, wygrywając m.in. z Łukaszem Wawrzyczkiem. Głównym wydarzeniem październikowej gali Wojak Boxing Night będzie walka o pas WBO Inter-Continental wagi junior ciężkiej pomiędzy Krzysztofem Głowackim (22-0, 14 KO) i Thierrym Karlem (31-5, 19 KO).

Kup bilet na galę Wojak Boxing Night w Nowym Dworze Mazowieckim >>