Patronat medialny


 

Sponsor grupy KnockOut

Już w sobotę odbędzie się pierwsza gala nowego cyklu Challenger's Boxing Night, organizowana przez Gia Boxing Promotions. Transmisja boksu na żywo w TVP Sport oraz online. W najważniejszym pojedynku wieczoru Kamil Gardzielik zmierzy się z Argentyńczykiem Tomasem Andresem Reynoso. 

W sobotę w warszawskim hotelu Hilton dojdzie do dziewięciu pojedynków zawodowców. W walce wieczoru zaprezentuje się niepokonany Kamil Gardzielik (11-0, 3 KO). W swoim ostatnim pojedynku Polak pokonał w grudniu podczas Knockout Boxing Night Extra wyraźnie na punkty Davida Bency'ego z Nikaragui. Teraz czeka go potyczka w wadze średniej z Tomasem Andresem Reynoso (13-6-1, 3 KO). Polak podczas piątkowej ceremonii ważenia okazał się cięższy od Argentyńczyka (72,4 - 71,7 kg).

Wcześniej walki z zagranicznymi pięściarzami stoczą Przemysław Zyśk (14-0, 4 KO) oraz Kamil Bednarek (6-0, 3 KO). Przeciwnikiem tego pierwszego będzie inny Argentyńczyk Jose Luis Castillo (9-4-1, 6 KO), a drugiego Włoch Giuliano Natalizi (5-1, 1 KO).

Gala Challenger's Boxing Night - szczegóły transmisji:
Kiedy: sobota 10 kwietnia, godz. 19:10
Gdzie: 19:00 tvpsport.pl, aplikacja mobilna, TVP HBB, 20:55 TVP Sport (powtórka pierwszych walk po zakończeniu gali)
Komentarz: Piotr Jagiełło, Grzegorz Proksa
Prowadząca studio: Sylwia Dekiert
Goście w studio: Maciej Miszkiń
Reporter: Maciej Barszczak