Patronat medialny


 

Kamil Bednarek (10-0, 6 KO) zakończył sparingi przed pierwszym tegorocznym występem. W sobotę na gali Knockout Boxing Night 21 w Wałczu niepokonany pięściarz wagi super średniej zmierzy się z Gruzinem Iago Kizirią (5-3, 3 KO).

- Teraz tydzień na bokserskie "oczko", doszlifowanie formy i 30 kwietnia zaczynam następną dziesiątkę zwycięstw - zakomunikował w mediach społecznościowych pięściarz z Dzierżoniowa.

Rywal Bednarka w ostatnich miesiącach boksował z kilkoma dużo wyżej notowanymi rywalami. Pokonał niezwyciężonego wcześniej Stephana Fondjo oraz po bardzo wyrównanych walkach wyjazdowych przegrywał niejednogłośnie na punkty Leonem Bunnem i Wanikiem Awdijanem.

W ubiegłym roku podopieczny trenera Piotra Wilczewskiego był bardzo aktywny. Niepokonany pięściarz grupy KnockOut Promotions stoczył cztery walki, a po raz ostatni boksował w październiku, wygrywając już w pierwszej rundzie z Urielem Gonzalezem.

Głównym wydarzeniem gali w Wałczu będzie powrót na ring dwukrotnego mistrza świata wagi junior ciężkiej Krzysztofa Głowackiego (31-3, 19 KO). Kibice zobaczą także w akcji m.in. Mateusza Tryca oraz debiutujących Tobiasza Zarzecznego i Kamila Urbańskiego. Współorganizatorem gali KBN 21 jest miasto Wałcz, a głównym partnerem - Eagle Laser.

KUP BILETY NA GALĘ KBN 21 W WAŁCZU >>