Patronat medialny


 

30 kwietnia na gali Knockout Boxing Night 21 w Wałczu pierwszy tegoroczny pojedynek stoczy Kamil Bednarek. Niepokonany zawodnik wagi super średniej zapowiada dobrą formę na kilka tygodni przed tym występem.

- Kilka miesięcy przerwy od ostatniej walki dlatego do ringu wyjdę głodny zwycięstwa - pisze w mediach społecznościowych pięściarz z Dzierżoniowa. 

W ubiegłym roku podopieczny trenera Piotra Wilczewskiego był bardzo aktywny. Niepokonany pięściarz grupy KnockOut Promotions stoczył cztery walki, a po raz ostatni boksował w październiku, wygrywając już w pierwszej rundzie z Urielem Gonzalezem.

- Waga już prawie zrobiona a jeszcze parę tygodni do walki, piękna sprawa. 30 kwietnia wchodzę pewnie po swoje - zapowiada Bednarek.

Głównym wydarzeniem gali w Wałczu będzie powrót na ring dwukrotnego mistrza świata wagi junior ciężkiej Krzysztofa Głowackiego (31-3, 19 KO). Kibice zobaczą także w akcji m.in. Mateusza Tryca oraz debiutującego Tobiasza Zarzecznego. Współorganizatorem gali KBN 21 jest miasto Wałcz, a głównym partnerem - Eagle Laser.

KUP BILETY NA GALĘ KBN 21 W WAŁCZU >>