Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 


Już tylko osiem dni pozostało do gali Friday Boxing Night w Nowym Dworze Mazowieckim. W przyszły piątek - 13 października, głównymi bohaterami tej imprezy będą Jordan Kuliński (5-0-1, 1 KO) z Norbertem Dąbrowskim (20-7-1, 8 KO). Wszystko organizuje Marcin Piwek ze swoją grupą Fight Events.

W stawce tej dziesięciorundowej potyczki znajdzie się tytuł Mistrza Polski. Obaj panowie są na ostatniej prostej przygotowań. Ale nie tylko oni, bo przecież kibice obejrzą też między innymi ciekawe starcie byłego mistrza Polski w boksie olimpijskim w wadze średniej - Kamila Gardzielika (4-0, 2 KO), z doświadczonym Artiomem Karpecem (21-5, 6 KO). Dobijający się z hukiem do czołówki naszego kraju Gardzielik sparował najpierw w Warszawie z Maciejem Sulęckim (25-0, 10 KO), a teraz obaj panowie przenieśli się do Karpacza, gdzie kontynuują swoje przygotowania.

Trzecią zatwierdzoną walką będzie pojedynek w limicie kategorii junior ciężkiej. Młody i perspektywiczny Krzysztof Twardowski (2-0, 2 KO) będzie miał tym razem dużo trudniejszą przeprawę. Naprzeciw niego stanie bowiem Michał Bańbuła (12-28-4), który rekordem może nie straszy, ale boksował z wieloma znakomitymi pięściarzami, a doświadczenie wyniesione z tych walk sprawia, że dla takich młodych zawodników jak Twardowski jest bardzo solidnym sprawdzianem.

Kup bilet na galę w Nowym Dworze Mazowieckim >>