Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 


Szerokim echem w mediach społecznościowych odbił się wywiad, jakiego ostatnio udzielił Izuagbe Ugonoh (17-1, 14 KO) Anicie Werner z TVN 24. Ciemnoskóry pięściarz z Gdańska zapytany w nim został m.in. o Marsz Niepodległości, którego uczestnicy eksponowali hasła o treści rasistowskiej. 

- Szczerze mówiąc, nie wiem, jak do tego podejść - stwierdził Izu. - Ja w tym marszu nie szedłem, ale na tym marszu było wielu moich kolegów, wielu znajomych, ludzi, którzy mnie znają, których ja znam i których szanuję, więc nie chciałbym wszystkich, którzy tam byli wrzucać do jednego worka.

- Jeden polityk napisał, że przez Polskę maszeruje stado nazistów czy coś takiego. Ja sam sobie wówczas pomyślałem, jak łatwo jest przeinaczyć fakty, bo to po prostu nie była prawda. Tam było wielu moich kolegów, których ja lubię i którzy lubią mnie - dodał Ugonoh.

Izuagbe Ugonoh kolejną walkę stoczy 25 maja na Narodowej Gali Boksu w Warszawie, krzyżując rękawice z ostatnim przeciwnikiem Tomasza Adamka Fredem Kassim  (18-7-1, 10 KO).

Kup bilet na Narodową Galę Boksu, zobacz walki Szpilki, Ugonoha, Wacha, Piątkowskiej >>