Patronat medialny


 

Izuagbe Ugonoh (17-0, 14 KO) rozpoczął już sesje sparingowe przed walką z Dominikiem Breazealem (17-1, 15 KO). Pięściarze skrzyżują rękawice 25 lutego na gali Premier Boxing Champions w Birmingham w stanie Alabama, chociaż wcześniej do pojedynku z Amerykaninem podczas tej samej imprezy przymierzany był Artur Szpilka.

-  Wiem że dopóki nie ma podpisanych kontraktów, to wszystko może się zdarzyć. Już wcześniej miałem sygnały, że mogą być problemy z walką Szpilki, więc zachowywałem spokój - zdradza w rozmowie z "Super Expressem" Ugonoh, dla którego będzie to debiut na amerykańskim rynku.

Pierwsze walki na zawodowych ringach "Izu" toczył w Polsce, z kolei w ostatnich dwóch latach boksował głównie na terenie Nowej Zelandii. Po podpisaniu kontraktu z Alem Haymonem, Ugonoh chce sobie wyrobić nazwisko w USA.

- Breazeale mówi, że o mnie wcześniej nie słyszał? To naturalne, że tak mówi. W sumie gdzie on miał o mnie usłyszeć? Jeszcze nie walczyłem na nie wiadomo jakich galach, żeby mógł coś wiedzieć na mój temat. Chcę mu pokazać, że się myli. Mam plan, widzę siebie jako zwycięzcę - przekonuje Ugonoh.

Pełna treść rozmowy w "Super Expressie" >>