Patronat medialny


 

- Moja forma jest naprawdę wysoka, nie mogę się doczekać, żeby to pokazać w ringu - mówi były pretendent do tytułu mistrza świata wagi ciężkiej Dominic Breazeale (17-1, 15 KO), który 25 lutego na gali Premier Boxing Champions w Birmingham zmierzy się z Izuagbe Ugonohem (17-0, 14 KO).

- Przyznam, że nie znam go zbyt dobrze. Widziałem jego kilka walk, ale skupiam się bardziej na sobie. Wiem, że to pięściarz, który potrafi boksować lewym prostym i mocno bije prawą ręką. Nasza walka na pewno zakończy się przed czasem, tego kibice mogą być pewni - przekonuje Amerykanin, dla którego będzie to powrót na ring po czerwcowej porażce z Anthonym Joshuą.

- Liczę w tej walce na zakończenie przed czasem. Płacą mi tyle samo za szybką wygraną i zwycięstwo na punkty, więc będę chciał to załatwić jak najszybciej. Poszukam nokautu w walce z Ugonohem - zapowiada Breazeale.

Dla Ugonoha będzie to pierwszy występ od momentu rozpoczęcia współpracy z Alem Haymonem, doradcą i menadżerem, wielu gwiazd światowego boksu oraz kilku polskich pięściarzy, w tym m.in. Artura Szpilki, Macieja Sulęckiego, Krzysztofa Głowackiego czy Andrzeja Fonfary.