Patronat medialny


 

Dominic Breazeale (17-1, 15 KO) potwierdził w rozmowie z portalem boxingscene.com, że 25 lutego na gali w Alabamie zmierzy się z Izuagbe Ugonohem (17-0, 14 KO). - Już nie mogę się doczekać, zabawmy się! - oświadczył Amerykanin, nie kryjąc, że nie wie zbyt wiele o niepokonanym rywalu z Polski. 

- Nigdy wcześniej o nim nie słyszałem, dowiedziałem się o nim dwa tygodnie temu. Ma rekord 17-0, 190 cm i waży 104 kilo. Wiele walk stoczył w Nowej Zelandii. Wiem też, że trenował razem z Josephem Parkerem, więc ma doświadczenie. Zobaczymy w ringu - powiedział "The Trouble", który krzyżując rękawice z "Izu", postara się powrócić na zwycięską ścieżkę po porażce z czempionem IBF Anthonym Joshuą.

- Fizycznie i mentalnie jest już wszystko dobrze. Odpocząłem trochę, dokonałem samooceny, wyciągnąłem naukę z przegranej. Porażka może nauczyć cię dużo więcej niż zwycięstwo, bo patrzy się na siebie bardziej krytycznie. Ja nauczyłem się bardzo dużo. Już nie mogę się doczekać walki! - dodał dwumetrowy Amerykanin.

Główną atrakcją lutowej gali w Alabamie będzie pojedynek o pas WBC wagi ciężkiej pomiędzy Deontayem Wilderem (37-0, 36 KO) i Andrzejem Wawrzykiem (33-1, 19 KO).