Patronat medialny


 


Oglądaj walkę Joshua vs Usyk na DAZN

- Walka z tak dużym fizycznie rywalem to ciekawe wyzwanie - mówi Izuagbe Ugonoh (11-0, 9 KO) przed sobotnią walką z Amerykaninem Juliusem Longiem (16-17, 14 KO). Pięściarze zmierzą się na gali organizowanej w Nowej Zelandii na dystansie ośmiu rund.

- Long jest doświadczony, zobaczymy ile wniesie do ringu. Ja mam za sobą świetnie przepracowany okres i na tym będę bazował. Chcę zrealizować założenia taktyczne jakie ustaliliśmy sobie z trenerem Kevinem Barrym, a resztę zobaczymy już w ringu - zapowiada "Izu", który niedawno miał okazję sparować kilka tygodni z królem kategorii cieżkiej Władymirem Kliczko.

- W pierwszej połowie roku miałem okazję jeszcze sparować z Brycem Ritanim Coe. Po powrocie z obozu treningowego Kliczki, wszystkie rundy sparingowe przepracowałem z Josephem Parkerem. Myślę, że był to najlepszy obóz przygotowawczy jaki miałem dotychczas. Jestem zdrowy i czuję się swietnie. W sobotę chce zaprezentować się z jak najlepszej strony i oczywiście wygrać walkę - kończy Ugonoh, dla którego będzie to drugi tegoroczny występ.