Patronat medialny


 


Oglądaj walkę Joshua vs Usyk na DAZN

W sobotę na gali organizowanej w Nowej Zelandii Izuagbe Ugonoh (11-0, 9 KO) stoczy drugą tegoroczną walkę, a jego przeciwnikiem będzie doświadczony Amerykanin Julius Long (16-17, 14 KO). "Izu" będzie miał okazję pokazać czego nauczył się w ostatnich miesiącach podczas sparingów z Josephem Parkerem i Władymirem Kliczko.

- Każda sesja sparingowa z Parkerem wpływa pozytywnie na nas obu. Wiem, że dużo się nauczyłem od ostatniej walki. Miałem czas, żeby popracować nad swoimi umiejętnościami, dzięki współpracy z trenerem Kevinem Barrym zmierzam we właściwym kierunku - mówi polski pięściarz trenujący na co dzień w Las Vegas.

- Podchodzimy do każdego sparingu bardzo poważnie, w ten sposób sobie wzajemnie pomagamy. Moim zdaniem Joseph nigdy nie był w lepszej formie, to wspaniały pięściarz. Po raz pierwszy spotkałem go rok temu i od tego czasu spędziliśmy razem w ringu sporo czasu. On ciągle się rozwija - przekonuje "Izu", który ostatni raz walczył w marcu.

W tym roku Ugonoh ma jeszcze stoczyć dwa pojedynki zakontraktowane na dziesięć rund, które odbędą się w sierpniu i październiku.