Patronat medialny


 


Oglądaj walkę Joshua vs Usyk na DAZN

Dzisiaj Izuagbe Ugonoh (11-0, 9 KO) rozpocznie sparingi z mistrzem świata WBA, WBO i IBF wagi ciężkiej Władymirem Kliczko (63-3, 53 KO), który szykuje się do kwietniowego pojedynku z Bryantem Jenningsem (19-0, 10 KO). 39-letni Kliczko tym razem przygotowuje się do swojego występu na Florydzie, omijając po raz pierwszy od kilku lat obóz w austriackim Going.

- Menadżer Władimira Kliczki zadzwonił do trenera Bermane Stiverne'a, żeby zapytać o mnie, bo słyszał o naszych wspólnych sparingach w Mayweather Boxing Club. Zostałem polecony do współpracy. Padł telefon do mojego trenera, który stwierdził, że w tym okresie przygotowań ma to dla nas sens. Podpisałem kontrakt i stało się to już faktem - opowiada "Izu", który na Florydzie spędzi w towarzystwie Ukrainca ponad dwa tygodnie.

- Wierze, że ten rok będzie dla mnie kluczowy. Skupiam się na tym, aby robić progres z treningu na trening, z walki na walkę. Celem oczywiście jest mistrzowski pas, ale na chwilę obecną najważniejszy jest rozwój, za nim pójdą wyniki - przekonuje Polak trenujący od kilkunastu miesięcy w Las Vegas. Ugonoh kolejny zawodowy pojedynek stoczy 13 czerwca w Nowej Zelandii.