Patronat medialny


 


Oglądaj walkę Joshua vs Usyk na DAZN

16 października na gali w Auckland na ring wróci Izuagbe Ugonoh (9-0, 7 KO). Rywal 27-letniego pięściarza ze Szczecina nie został jeszcze oficjalnie potwierdzony, jednak pewne jest, że dla "Izu" będzie to debiut w kategorii ciężkiej.

Ugonoh po raz ostatni boksował w lutym ubiegłego roku, pokonując na punkty Łukasza Rusiewicza. Polak w ostatnich tygodniach sparował z kreowanym na nową gwiazdę wagi ciężkiej Josephem Parkerem (10-0, 9 KO), który w głównym wydarzeniu październikowej imprezy zmierzy się z doświadczonym Shermanem Williamsem (36-13-2, 19 KO).

Parker jest bardzo zadowolony ze wspólnych treningów z "Izu" i z faktu, że niebawem wystąpią na jednej gali. - Świetnie mieć go tutaj, obaj mamy taki sam cel, jesteśmy teraz kolegami z drużyny, on jest skoncentrowany i ja także, on ciężko trenuje, co jest dla mnie inspirujące, pomagamy sobie nawzajem, pracując nad naszą techniką - mówi niepokonany Nowozelandczyk.

- Razem trenować jest zdecydowanie łatwiej, wierzę, że stać nas na więcej, gdy pracujemy wspólnie - komentuje z kolei swoją znajomość z Parkerem Ugonoh.

http://www.youtube.com/watch?v=G9drLtA3l6s