Izu UgonohPowracający na ring po półrocznej przerwie Izuagbe Ugonoh (4-0, 3  KO) pokonał przez techniczny nokaut w drugiej rundzie Patricka Bergera (8-3, 7 KO).

Zgodnie z zapowiedziami Izu zaczął pojedynek od wielu lewych prostych, którymi starał się ustawić rywala pod dalsze uderzenia. Berger od pierwszej rundy boksował na wstecznym biegu i całkowicie oddał inicjatywę pięściarzowi z Gdańska. Austriak skrył się za podwójną gardą i sporadycznie wyprowadzał jakiekolwiek ciosy.

W drugim starciu Ugonoh zaatakował trochę odważniej i zaczął bić seriami zamkniętego w narożnikach ringu Bergera. Austriak zachwiał się po raz pierwszy po prawym podbródkowym Polaka, który dostrzegł szansę na wygraną przed czasem i jeszcze mocniej przycisnął przeciwnika. Sędzia ringowy widząc brak odpowiedzi ze strony Bergera zdecydował się przerwać zawody.