Patronat medialny


 


Saleta21 stycznia w Hotelu Krynica - w Krynicy Zdroju odbył się kolejny trening Przemysława Salety (43-8, 21 KO) i Roberta Złotkowskiego. Kolejny morderczy trening Salety i dokładnie wymierzany czas przez Złotkowskiego dowodzą, że stawką pojedynku Saleta - Gołota nie są tylko pieniądze.

Przemek nie oszczędzał pierwszego ze swoich sparingpartnerów Karola Horowskiego, młodego 23-letniego pięściarza, który m.in dwukrotnie wygrywał złotą rękawice Wisły. Na sparingu obecny był mieszkający w Krynicy Paweł Kołodziej. Horowskiemu sekundowała wspaniała bokserka Beata ( Małek) Leśnik.

- Przemek jest coraz szybszy, coraz mocniej bije i z każdym treningiem porusza się lepiej po ringu - chwali swojego podopiecznego Robert Złotkowski. Dzisiejszy sparing, wyczucie dystansu, umiejętność tańczenia przy linach tylko umacnia mnie w przekonaniu, iż obrana taktyka na walkę z Andrzejem Gołotą idzie w dobrym kierunku.

Odwiedź serwis SponsorujWalke.pl >>

Trening Przemka obserwował także Franciszek (Francesco) Bartula, który pewnie obstawia wygraną Przemysława Salety. - To już kolejny trening, któremu się przyglądam, widzę pot i upartość Przemka. On nie odpuszcza i sam siebie potrafi motywować. Z treningu na trening widać że jest szybszy.