Patronat medialny


 


Saleta Przemek Saleta (43-8, 21 KO) podczas przygotowań do walki z Andrzejem Gołotą (41-7-1, 33 KO) współpracuje z jednym z najlepszych polskich reprezentantów sportów walki, mistrzem Świata, Europy i Polski w kickboksingu, zawodowym bokserem Robertem Złotkowskim.

Panowie poznali się w 1997 roku kiedy Robert korzystał z pomocy Przemka rozpoczynając swoją przygodę z zawodowym boksem. W tamtym czasie Robert z sukcesami przygotowywał Przemka do walki w MMA i w K1. Teraz największym wyzwaniem zarówno dla trenera jest jak najlepsze przygotowanie Przemka do pożegnania z ringiem.  

Od 7 stycznia, przez 4 tygodnie panowie trenują w Krynicy Zdrój. Poprawienie kondycji, wytrzymałości i wydolności bokserskiej to plan na najbliższe dwa tygodnie. Później pojawią się sparing-partnerzy, z którymi Przemek będzie pracował nad techniką i budował z trenerem taktykę na walkę z Andrzejem Gołotą. Po tym czasie panowie przeniosą się do Warszawy gdzie będą odbywały się ostatnie przygotowania do walki.

Jak mówi Robert Złotkowski praca z Przemkiem jest czystą przyjemnością. Zaznacza, że Saleta doskonale wie czego chce i po co przychodzi na treningi. Jest profesjonalistą w pełnym znaczeniu tego słowa. Jak sam mówi: - Z Przemkiem rozumiemy się bez słów, może dlatego, że wychodzimy z jednej dyscypliny sportu i mamy podobne podejście do treningu.


http://www.youtube.com/watch?v=HFC0FwOys9w

Oficjalny serwis Przemysława Salety: sponsorujwalke.pl >>