Patronat medialny


 


Oficjalnie potwierdzono, ze 23 października odbędzie się gala Nosalowy Dwór Knockout Boxing Night 18 w Zakopanem. W dwóch głównych walkach wieczoru wystąpią niepokonany pięściarz wagi średniej Fiodor Czerkaszyn (18-0, 12 KO) i były mistrz Europy kategorii junior ciężkiej Mateusz Masternak (45-5, 30 KO).

25-letni Czerkaszyn w przeszłości dwukrotnie boksował już na galach organizowanych w luksusowym ośrodku Nosalowy Dwór Resort & SPA w stolicy polskich Tatr. Dla Czerkaszyna, który ostatni raz boksował w lipcu byłby to trzeci tegoroczny występ. 

Masternak w tym roku także stoczył już dwie zwycięskie walki, a ostatni raz boksował w sierpniu. Kibice podczas corocznej gali w Zakopanem zobaczą także w akcji Kamila Bednarka (9-0, 5 KO), Marka Matyję i Artura Górskiego (3-0, 1 KO).

W sierpniu pięściarze grupy KnockOut Promotions oraz zawodnicy trenowani przez Andrzeja Liczika z innych grup promotorskich brali udział w letnim obozie treningowym. To właśnie kompleks Nosalowy Dwór gościł najlepszych polskich zawodowców w czasie ich przygotowań do intensywnej sportowo jesieni.