Fiodor Czerkaszyn (18-0, 12 KO) wygrał przez techniczny nokaut w pierwszej rundzie Damiana Bonellego (24-9, 20 KO) w walce wieczoru gali Knockout Boxing Night 16 w Suwałkach.

Niepokonany na zawodowych ringach 25-latek od pierwszego gongu odważnie ruszył na rywala i zepchnął go do obrony. Czerkaszyn czekał na błąd Bonellego i szukał okazji do zaatakowania w drugie tempo.

Taka szansa przyszła w połowie pierwszej rundy, kiedy Argentyńczyk odsłonił się i próbował zaatakować z prawej ręki. Czerkaszyn zrobił sobie miejsce nogami i wstrzelił się idealnym kontrującym lewym sierpowym.

Bonelli padł na deski i chociaż nie dał się wyliczyć, to chwilę później dopadł do przeciwnika przy linach. Po serii ciosów bez odpowiedzi pojedynek został przerwany. Czerkaszyn zaliczył drugą tegoroczną wygraną.