Miasto Wałcz

Patronat medialny


 

27 marca w pojedynku wieczoru gali KnockOut Boxing Night w hotelu Warszawianka w Serocku pod Warszawą Fiodor Czerkaszyn (16-0, 11 KO) zmierzy się z byłym pretendentem do tytułu mistrza świata wagi średniej Javierem Francisco Macielem (33-10, 23 KO). Do walki pierwotnie dojść miało w grudniu, ale wówczas zawodnik KnockOut Promotions zachorował na koronawirusa.

- Przygotowywaliśmy się na Maciela już wcześniej, z Fiodorem Łapinem, znam jego słabe i mocne strony i wiem, na co trzeba uważać - mówi Czerkaszyn pytany o przeciwnika z Argentyny.

- Na pewno bije mocno, więc muszę być uważny. Przerabiamy teraz wszystkie strategiczne momenty i chcemy mieć na niego plan A, B, C, żeby niczym mnie nie zaskoczył. Wiadomo, w ringu bywa różnie, ale nastawiam się na dobry boks - dodaje niepokonany 25-latek trenujący aktualnie pod okiem Romana Semeniszyna.

Podczas marcowej gali kibice obejrzą w akcji także m.in. Mateusza Tryca, Rafała Wołczeckiego, Marka Matyję, Adama Balskiego i Maksima Hardzeikę. Walka wieczoru na żywo w TVP 1. Transmisja całego wydarzenia w TVP Sport oraz Tvpsport.pl.