Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 

Mistrzyni świata WBC wagi super półśredniej Ewa Piątkowska (10-1, 4 KO) wchodzi w decydującą fazę przygotowań do walki z Mikaelą Lauren (28-4, 13 KO). Chociaż dla Polki będzie to dopiero pierwsza obrona pasa wywalczonego w ubiegłym roku, to "Tygrysica" ma już dokładny plan na kolejne lata swojej kariery.

- Chciałabym cztery razy obronić ten pas, a potem spróbować sił w MMA. Pierwsza obrona pasa odbędzie się w Szwecji, potem dwa razy chciałabym zaboksować w obronie tytułu w Stanach Zjednoczonych, a na zakończenie stoczyć walkę w Polsce - zdradza Piątkowska w rozmowie z Programem Czwartym Polskiego Radia.

- Na dzisiaj wydaje mi się, że na pewno stoczę w MMA chociaż jedną walkę. Wydaje mi się, że siła mojego ciosu w małych rękawicach robiłaby dużą różnicę, jestem też silna w technikach zapaśniczych - mówi "Tygrysica".

Piątkowska jest pierwszą polską pięściarką, która na zawodowych ringach sięgała po tytuły mistrzyni Europy i mistrzyni świata. Jest także jedyną Polką, które udało się zdobyć tytuł prestiżowej organizacji WBC.