Patronat medialny


 

Bilety

Dzisiaj ostatni dzień, w którym na ringpolska.pl możecie wygrać bilety na zaplanowaną na 25 września na warszawskim Torwarze walkę o mistrzostwo świata WBC wagi junior ciężkiej pomiędzy Krzysztofem "Diablo" Włodarczykiem i Jasonem Robinsonem. Aby wziąć udział w losowaniu nagród (każdego dnia kolejne losowanie), wystarczy do godz. 23.55 przysłać na adres  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. prawidłową odpowiedź na pytanie konkursowe.

Pytanie konkursowe, dzień 5: Podaj nazwisko ostatniego leworęcznego pięściarza, z którym na zawodowych ringach miał okazję walczyć Krzysztof Włodarczyk ?
Nagrody, dzień 5: Trzy podwójne bilety (po 100 PLN) na walkę Włodarczyk - Robinson.

Nagrody w czwartym dniu konkursowym wygrali użytkownicy: chrystopher, nojoke, jaekwon. Biletu nie wygrał użytkownik hurricane, tak jak wcześniej omyłkowo poinformowaliśmy. Za zamieszanie przepraszamy. Zwycięzców prosimy o podanie danych adresowych na mailowy adres konkursowy, a pozostałych Czytelników zapraszamy do udziału w dzisiejszej zabawie.

Uwaga! Konkurs przeznaczony jest dla zarejestrowanych Czytelników ringpolska.pl - obok odpowiedzi na pytanie konkursowe prosimy o podanie w mailu swojej Nazwy Użytkownika ringpolska.pl.