Patronat medialny


 


Ruszyła sprzedaż biletów na kolejną bardzo ciekawie zapowiadającą się galę z cyklu "Wojak Boxing Night", która odbędzie się 31 maja w Lublinie. Głównym wydarzeniem imprezy reklamowanej pod hasłem "Back to the Top" będą dwa pojedynki o tytuł mistrza Rzeczypospolitej Polskiej - w wadze ciężkiej oraz junior średniej.

W walce wieczoru rękawice skrzyżuje dwóch byłych pretendentów do tytułu mistrza świata "królewskiej" kategorii wagowej - Andrzej Wawrzyk (29-1, 15 KO) i wracający na polski ring po ponad dekadzie nieobecności Albert Sosnowski (47-6-2, 28 KO).

Wcześniej kibiców zgromadzonych w hali Globus rozgrzeje starcie ulubieńca lubelskiej publiczności Łukasza Maćca (20-2-1, 5 KO) z byłym mistrzem Europy Rafałem Jackiewiczem (45-11-2, 21 KO). Dla "Wojownika" z Mińska Mazowieckiego może to być ostatni występ w bokserskiej karierze przed rozpoczęciem przygody w MMA. Wkrótce zostaną ogłoszone kolejne cztery zawodowe pojedynki, które zagoszczą na ringowych deskach największej lubelskiej hali sportowo-widowiskowej.

Kup bilet na galę "Wojak Boxing Night - Back to the Top"! >>