Patronat medialny


 


Najwyżej notowany polski pięściarz wagi super średniej Maciej Miszkiń (19-3, 5 KO) stoczy swoją pierwszą tegoroczną walkę 4 marca na gali organizowanej w Sosnowcu. Nazwisko przeciwnika 32-latka nie zostało jeszcze oficjalnie potwierdzone. Głównym wydarzeniem tej imprezy będzie powrót na ring Krzysztofa Włodarczyka

- Cieszę się, że cały czas zachowuję aktywność i nie mam długich przerw pomiędzy występami. Miło jest wystąpić na tej samej gali co Diablo. Wiem, że to na nim będzie skupiona uwaga wszystkich, więc nie spodziewam się bardzo mocnego rywala, ale jeśli organizatorzy takiego mi zaproponują, to będę na niego gotowy - mówi Miszkiń, który w ubiegłym roku zanotował cztery wygrane, zdobywając m.in. pas WBC Baltic.

- Dodatkowym plusem mojego startu w Sosnowcu, jest także walka w podobnym terminie do Andrzeja Sołdry, który zaboksuje dwa tygodnie wcześniej w Legionowie. Dla nas obu będzie to etap przygotowań do bezpośredniego pojedynku, który wydaje się nieunikniony - przekonuje "Handsome".

Miszkiń ostatni pojedynek stoczył w grudniu, wygrywając na punkty z Francuzem Matiouze Royerem.