Patronat medialny


 


- To pięściarz dużo lepszy, niż jego bilans walk - mówi Polsatsport.pl Maciej Miszkiń (18-3, 5 KO), który w sobotę na gali w Ełku zmierzy się z 29-letnim Francuzem Matiuoze Royererem (13-21-5, 3 KO). Pojedynek zakontraktowano na osiem rund.

- Analizowałem walki Royera i wiem, że to będzie dla mnie kolejny trudny test. Francuz jest wysoki, silny, nie boi się wyzwań i bardzo lubi półdystans. Ma ujemny bilans, ale jest niebezpieczny. Moim zdaniem to taki francuski Bartłomiej Grafka - ocenia Miszkiń, który w tym roku odniósł już trzy zawodowe wygrane.

- Nastawiam się na pełen dystans, bo Royer nie przegrywa przed czasem, z drugiej strony sam też nie ma pojedynczego ciosu. To na pewno nie będzie łatwa walka, a ja mogę się z tego tylko cieszyć, bo takie pojedynki pozwolą mi zdobywać kolejne cenne doświadczenie - twierdzi pięściarz z Sokółki, który we wrześniu znokautował Tomasza Gargulę.

Głównym wydarzeniem gali w Ełku będzie pojedynek Michała Syrowatki z byłym mistrzem Europy wagi półśredniej Rafałem Jackiewiczem. Transmisja gali w Polsacie Sport i Polsacie Sport News.

Kup bilet na galę Ełk Boxing Night >>