Patronat medialny


 Tomasz HutkowskiMłodzieżowy mistrz świata WBC wagi junior ciężkiej Tomasz Hutkowski (19-0-2, 13 KO) zasygnalizował bardzo wysoką dyspozycję w pierwszym tygodniu sparingów przed zaplanowaną na 2 kwietnia w Bydgoszczy galą "Wojak Boxing Night". "Tommy" zdążył już odbyć sesje sparingowe z Krzysztofem Włodarczykiem, Łukaszem Janikiem, Krzysztofem Głowackim oraz Izuagbe Ugonohem. Trening z tym ostatnim zakończył się dla Hutkowskiego niefortunnym rozcięciem skóry na brodzie i wizytą w szpitalu.

- Po przyjęciu ciosu podbródkowego w jednej z dwóch ostatnich rund sparingu z Izu pękła mi skóra. Na początku tego nie zauważyłem, dopiero później poczułem szczypiącą skórę. Założono mi dwa czy trzy szwy, na pewno nie przeszkodzi mi to w występie w Bydgoszczy. Stracę poniedziałkowy sparing, ale od środy znowu już będę mógł przygotowywać na pełnych obrotach - powiedział pięściarz grupy 12 Round KnockOut Promotions, który na dotychczasowych sparingach prezentował dobrą formę.

- Nie lubię sam mówić o swoich dobrych występach, ale faktycznie czuję się nieźle na sparingach. Przed rozpoczęciem tych przygotowań sporo czasu spędziłem na siłowni i to też na pewno pomaga mi teraz w ringu - zakończył "Tommy".