Patronat medialny


 W minioną sobotę na gali "Wojak Boxing Night" w Warszawie młodzieżowy mistrz świata WBC wagi junior ciężkiej Tomasz Hutkowski (18-0-2, 12 KO) zremisował  Zakarią Azzouzim (11-1-2, 9 KO). W swoim krótkim komentarzu po stołecznej imprezie promotor  "Tommy'ego" Andrzej Wasilewski stwierdził, że rezultat pojedynku nie oddaje sprawiedliwie obrazu wydarzeń w ringu.

- Tomku, to był dla ciebie ciężki dzień, dałeś z siebie wszystko. Walki nie przegrałeś, jest remis, postaramy się doprowadzić do rewanżu - pocieszał swojego podopiecznego na konferencji prasowej Wasilewski. - Nie chciałbym oceniać tego pojedynku na gorąco, bo jeszcze czuję emocje, ale rozmawiałem na ten temat z dwójką arbitrów, którzy nie punktowali tej walki i obaj stwierdzili, że zasłużyłeś na wygraną. Szczególnie polecam obejrzenie dziewiątej rundy i spojrzenie w karty punktowe...

Video. Tomasz Hutkowski po remisie z Azaria Azzouzi >>

Walka Hutkowskiego z Azzouzi trwała pełne zakontraktowane dziesięć rund, po których jeden z sędziów przyznał zwycięstwo 96-93 Hutkowskiemu, a dwaj pozostali orzekli remis 95-95.

Tomasz Hutkowski po remisie z Azaria Azzouzi
http://www.youtube.com/watch?v=PNP5158b-fg {jcomments on}