Patronat medialny


 


Andrzej Wasilewski potwierdził w rozmowie z ringpolska.pl, że 4 marca na gali w Sosnowcu na ring po półtorarocznej przerwie powrócić ma były challenger WBA w wadze junior ciężkiej Paweł Kołodziej (33-1, 18 KO). Współwłaściciel grupy Sferis KnockOut Promotions zaznaczył jednak, że nie może potwierdzić, z kim w Sosnowcu Kołodziej miałby zaboksować (sam kryniczanin w tym kontekście wymienił wcześniej Łukasza Rusiewicza). 

- Sprawa wygląda tak - jakiś czas temu mieliśmy z Pawłem przyjemną rozmowę, podczas której Paweł zakomunikował, że zamierza powrócić do boksu, jednak na razie nie ma żadnych konkretnych planów, więc zapytał czy w oczekiwaniu na ich sprecyzowanie mógłby zaboksować na naszej gali, jeśli znajdzie sposób, by sfinansować swoją walkę. Uznaliśmy ten pomysł za ciekawy, jednak rywala Paweł sam musi sobie zakontraktować - wyjaśnił Wasilewski. 

Głównym wydarzeniem imprezy organizowanej w Sosnowcu będzie pojedynek dwukrotnego mistrza świata wagi cruiser Krzysztofa Włodarczyka z Walerym Brudowem.