Patronat medialny


 


Niewykluczone, że Paweł Kołodziej (33-1, 18 KO) będzie jednym ze sparingpartnerów Przemysława Salety (44-7, 22 KO) przed walką z byłym mistrzem świata dwóch kategorii wagowych Tomaszem Adamkiem (49-4, 29 KO). Pięściarz z Krynicy, który kilka miesięcy temu przeniósł się do wagi ciężkiej, obecnie wraca do pełnej sprawności po problemach ze wzrokiem.

- Chętnie wejdę do ringu z Przemkiem i poruszam się, bo bardzo brakuje mi boksu, w ogóle treningu. Z przyjemnością potrenuję z Saletą - deklaruje w rozmowie z Polsatsport.pl Kołodziej, który nie boksował od ubiegłorocznej porażki z Denisem Lebiediewem.

- Walka Adamka z Saletą jest ciekawa. Zobaczymy na ile Tomek jest jeszcze w stanie zmotywować się do ciężkiego treningu. Znam Przemka i wiem, że on na pewno przygotuje się na sto procent swoich możliwości. Tomek będzie musiał być dobrze przygotowany, jeśli chce wygrać. Przemek ma swoje lata, ale do tych treningów podchodzi tak, jakby to była jedna z jego pierwszych zawodowych walk. Na treningach daje z siebie wszystko - ocenia Kołodziej.

Do walki Salety z Adamkiem dojdzie 26 września na gali Polsat Boxing Night w Łodzi.