Patronat medialny


 


Oglądaj walkę Joshua vs Usyk na DAZN

W trwającym na antenie Polsatu Sport programie "Puncher" Paweł Kołodziej (33-0, 18 KO) stwierdził, że nie podpisał jeszcze kontraktu na walkę z Olą Afolabim (33-0, 18 KO) planowaną na 26 lipca  w Nowym Jorku. Pięściarz Sferis KnockOut Promotions podkreślił, że na jedynym kontrakcie na starcie z Brytyjczykiem, jaki sygnował figurowała data 28 czerwca.

- Jestem tym wszystkim zaskoczony, bo z tego co ja rozumiem, to jeżeli obie strony postanawiają inaczej [zmieniając datę - red.], wypada zrobić jakiś aneks do umowy - powiedział Kołodziej. - Oficjalnie walka [28 czerwca] w mediach nie została skasowana, jestem zaniepokojony i nie wiem, jak to odczytać., Nie wiem, czy ta walka ma moc prawną, czy jest nowy termin i jest walka w Nowym Jorku.

- Ewidentnie mam przeczucie, że Andrzej Wasilewski nie dba o moje interesy, mam przekonanie, że nie zajmuje się moimi sprawami tak, jak powininen się zajmować promotor. Ja jestem zawodnikiem, który walczy, a nie podpisuje kontrakty, które rozumie więcej lub mniej - dodał bokser z Krynicy-Zdroju.

Paweł Kołodziej oznajmił ponadto, że bierze pod uwagę rezygnację z konfrontacji z Olą Afolabim w lipcowym terminie. 

http://www.youtube.com/watch?v=xXaLidEQyeY