Patronat medialny


 


Oglądaj walkę Joshua vs Usyk na DAZN

- W dniu wczorajszym, tuż po wieczornym treningu podpisałem kontrakt na walkę z Yoanem Pablo Hernandezem. Czuję się szczęśliwy, że mogę koncentrować się na przygotowaniach do walki - pisze na Facebooku Paweł Kołodziej (33-0, 18 KO), który 8 marca podczas gali w Berlinie zmierzy się z mistrzem świata IBF i posiadaczem prestiżowego pasa "The Ring" Yoanem Pablo Hernandezem (28-1, 14 KO).

- Pojedynek, który odbędzie się 8 marca w Berlinie będzie pierwszym pojedynkiem o tytuł mistrza świata w mojej karierze. Jest to spełnienie moich marzeń. Yoan Pablo Hernandez - to pięściarz, z którym miałem możliwość wcześniej już sparować. To będzie dla mnie walka życia i wyzwanie ostatnich lat do spełnienia.

- Mam nadzieję, że Polscy kibice pomogą mi w zdobyciu pasa IBF, towarzysząc mi podczas gali. Mój team postara się zorganizować autokary z Polski, by chętni kibice mogli pojechać i kibicować mi podczas tego wydarzenia. Oczywiście walka będzie relacjonowana w telewizji, co będzie miało również ogromny wpływ na oglądalność. Największą moją radością jednak będzie, by moi wierni kibice mogli zobaczyć ją na żywo w Berlinie.

- Jednym zdaniem, chcę dać kilka rzeczy na raz: świetną walkę, dwóch godnych siebie rywali, prestiżowy pas i mnóstwo zaangażowania. A wszystko to dla Polskich kibiców.