Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 


Krzysztof CieślakPomimo, że kontrakty na rewanżowy pojedynek Krzysztofa Cieślaka (16-1, 5 KO) z Dariuszem Snarskim (31-31-2, 6 KO) nie zostały jeszcze podpisane, to "Skorpion" już rozpoczął przygotowania do walki planowanej wstępnie na 11 grudnia w Białymstoku. Od poniedziałku pięściarz współpromowany przez grupy Babilon Promotion oraz KnockOut Promotions rozpocznie przygotowania w warszawskim gymie należącym do tej drugiej stajni. Przed pierwszym starciem ze "Snarą" Cieślak zapowiadał zakończenie kariery, ale teraz w jego głowie nie ma już takich myśli.

- To co mnie zniechęcało do uprawiania boksu, to był brak zaplecza, sztabu trenerskiego. Teraz to się zmieni, a jeśli ma się profesjonalne zaplecze za sobą, to zupełnie inaczej się do tego podchodzi. Co innego też jest trenowanie samemu, a co innego zajęcia w grupie, gdzie każdy patrzy jak idzie drugiemu i jest naturalna rywalizacja - mówi Cieślak.

- Od razu po walce w Łomiankach pomyślałem sobie, że dobrze by było zrobić rewanż i bardzo cieszę się, że to będzie w Białymstoku. Pokonam go przed jego własną publicznością. Przygotuję się na sto procent i wygram przed czasem. Wszystkie negatywne komentarze sprawiły, że chcę udowodnić swoją wartość i nie pozostawić wątpliwości który z nas jest lepszy - zapowiada "Skorpion".

W rozegranym dwa tygodnie pojedynku Krzysztof Cieślak po 10-rundowym pojedynku pokonał niejednogłośnie na punkty Dariusza Snarskiego.