Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 


Na Wyspach Brytyjskich przygotowuje się Sasun Karapetyan (8-1, 2 KO) do zaplanowanej na 18 kwietnia walki z Krzysztofem Kopytkiem (9-0, 2 KO). Zakontraktowany na osiem rund pojedynek pięściarzy będzie jedną z głównych atrakcji gali Wojak Boxing Night w Legionowie. Jednym ze stałych sparingpartnerów Karapetyana w czasie brytyjskiego obozu jest Nick Blackwell (16-3-1, 6 KO).

- Stałym miejscem treningów jest miasteczko Trowbridge gdzie pod okiem trenerów przygotowuję się do kwietniowej walki. Głównym trenerem jest Mark Kent, którego podopiecznym jest również Nick Blackwell, z którym mam możliwość często sparować. Oprócz tego jeździmy na sparingi do Bristolu i Cardiff, gdzie mam okazję sprawdzać swoje umiejętności z czołowymi zawodnikami wagi półśredniej, junior średniej i średniej - relacjonuje przygotowania pięściarz grupy Konspol Babilon Promotion.

- W planach jest również przewidziany wyjazd do Manchesteru, gdzie swój gym ma Ricky Hatton i tam spędzimy jakiś czas. Nigdy wcześniej tak ciężko nie trenowałem i nie miałem aż tylu dobrych sparingpartnerów. Tutaj trenuje się zupełnie inaczej, jeszcze ciężej i jednocześnie bardzo przemyślanie. Pracuje nad pewnymi rzeczami, których nie chce teraz zdradzać. Zdradzę tylko, że jak dotychczas to są moje najlepsze przygotowania do walki i jak nie będzie żadnych kontuzji, to do walki będę przygotowany bardzo dobrze - podsumowuje Karapetyan, który ostatni raz boksował w grudniu, pokonując na punkty doświadczonego Krzysztofa Szota.

Kup bilety na galę Wojak Boxing Night w Legionowie >>

http://www.youtube.com/watch?v=iUJP1RpFaAY