Patronat medialny


 


Oglądaj walkę Joshua vs Usyk na DAZN

Były amatorski mistrz Polski w kategorii super ciężkiej Łukasz Zygmunt - zadebiutuje w elitarnej lidze WSB w barwach Hussars Poland. Świdniczanin będzie walczył w kategorii do 91 kilogramów.

Zygmunt to wielokrotny medalista mistrzostw Polski w kategorii super ciężkiej oraz lekko ciężkiej. Ma na swoim koncie także dwa starty profesjonalne. W swoim debiucie w marcu tego roku wypunktował na dystansie sześciu rund znakomitego "journeymana" Łukasza Rusiewicza. W czerwcu musiał uznać wyższość Michała Cieślaka, przegrywając po czterech rundach. Start Zygmunta jest uzależniony od jego aktualnej formy, jeżeli będzie optymalna to całkiem możliwe, że zadebiutuje podczas najbliższego spotkania. W przypadku gdy pięściarz ze Świdnicy będzie miał zaległości treningowe to zapewne poczeka na debiut.

Ekipa Huberta Migaczewa zmierzy się już 10 stycznia w Wyszkowie z naszpikowaną gwiazdami ringów amatorskich drużyną Astana Arlans Kazachstan. Kazachowie mają w swoich szeregach czterech złotych medalistów z tegorocznych Mistrzostw Świata . Polską drużynę czeka bardzo ciężkie starcie.