Patronat medialny


 


Oglądaj walkę Joshua vs Usyk na DAZN

- Jesteśmy w bojowych nastrojach, nie przestraszymy się Kubańczyków - zapowiada trener Husarii Hubert Migaczew przed meczem z Cuba Domadores w lidze WSB. Spotkanie odbędzie się w piątek w hali produkcyjnej fabryki Rafako w Raciborzu. Pierwsza walka o godz. 20:33 w TVP Sport.

- Nie mieliśmy żadnych problemów podczas dzisiejszego ważenia. W składziue nie zaszły żadne zmiany, wystąpią Grzegorz Kozłowski (-52kg), Mateusz Polski (-60kg), Rafał Perczyński (-69kg), Paweł Stępień (-81kg) i Siergiej Werwejko (+91kg) - powiedział Hubert Migaczew.

Zgodnie z nowymi zasadami World Series of Boxing zawodnicy rywalizują w 10 wagach, ale mecze rozgrywane są tylko w 5 kategoriach. To oznacza, że wagi zmieniają się w każdej kolejce ligowej. Na inaugurację Hussars Poland przegrali w Rosji 0-5, a teraz w ringu spotkają się z kubańskimi sławami.

- Jesteśmy w bojowych nastrojach, nie przestraszymy się Kubańczyków, choć oczywiście doceniamy ich klasę. Jutro już 3 godz. przed meczem będziemy w hali zawodów. To czas aby spokojnie przygotowań każdego z pięściarzy do walki. Wraz ze mną będą też trenerzy Jerzy Baraniecki i Roman Misiewicz. Na trybunach chłopaków dopingować będzie między innymi Jacek Wyleżoł, który toczył bardzo ciężki walki w poprzednim sezonie - dodał główny trener Husarii.

W tym roku Biało-Czerwoni mają jeszcze dwa mecze - 6 grudnia w Pruszkowie z Azerami i 13 grudnia w meksykańskiej stolicy.