Patronat medialny


 


Oglądaj walkę Joshua vs Usyk na DAZN

HussarsBardzo emocjonujące będą ostatnie dwie kolejki rozgrywek grupowych w "polskiej" grupie A ligi WSB. Udział w fazie play-off zagwarantowały sobie co prawda już ekipy Azerbaijan Baku Fires i Mexico Guerreros, jednak o pozostałe dwa miejsce premiowane awansem walczą nadal trzy ekipy - Hussars Poland, Argentina Condors i Russia Boxing Team. Wszystko rozegra się w piątek i sobotę w Petersburgu, gdzie Rosjanie dzień po dniu zmierzą się z drużynami z Polski i Argentyny.

Aktualnie Hussars mają 13 punktów, Condors - 12, a Russia Boxing Team - 7, przy czym Polacy i Argentyńczycy mogą maksymalnie poprawić swój dorobek o 3 punkty, zaś Rosjanie aż o 6. Warto zaznaczyć, że za wygraną w stosunku 5:0 lub 4:1 zwycięzcy otrzymują 3 punkty, a pokonani - 0, wygraną w stosunku 3:2 punktuje się w tabeli 2:1, zaś w przypadku remisu obie drużyny otrzymują po 2 punkty.

Gdyby po zakończeniu rywalizacji w grupie Polacy, Rosjanie i Argentyńczycy mieli po 13 punktów, do play-offów nie awansują podopieczni Huberta Migaczewa, którzy mieliby wówczas najgorszy bilans bezpośrednich spotkań z rywalami.

Tabela grupy A przed ostatnimi dwoma meczami
WSB