Patronat medialny


 


Oglądaj walkę Joshua vs Usyk na DAZN

WSBW niedzielę w Bangkoku odbyła się uroczystość przyjęcia reprezentantów Polski do WSB - cieszącej się coraz większą popularnością profesjonalnej ligi bokserskiej World Series of Boxing. Polska drużyna, której nazwy i składu jeszcze nie ustalono, rozpocznie zmagania w WSB od sezonu 2012/2013.

Na uroczystości w Bangkoku Polskę reprezentowali: prezes PZB Jerzy Rybicki, trener kadry Hubert Migaczew i Jarosław Kołkowski - szef firmy Stand4Them Promotions, która będzie właścicielem ekipy znad Wisły.

- Niedawno przyjęliśmy do naszej ligi zespoły z Argentyny i Ukrainy, a teraz mamy przyjemność powitać w World Series of Boxing Polskę. Te nowe kontrakty, zawarte zaraz po finale poprzedniego sezonu rozegranego w wypełnionej po brzegi hali ExCeL w Londynie, dowodzą tego, że nasze rozgrywki są atrakcyjne - zauważył Dr Ching-Kuo Wu, prezydent AIBA i szef WSB.

- Dziękuję AIBA i jej prezydentowi za tę szansę. Włączenie nas do WSB będzie dla pięściarstwa w Polsce dużą reklamą. Jesteśmy dumni z bycia członkami rodziny AIBA - powiedział Jerzy Rybicki, a Jarosław Kołkowski dodał: - Mamy nadzieję, że Polska wkrótce udowodni, że jest krajem, która w bokserskiej rodzinie się liczy.