W Starachowicach dobiegły końca XVIII Młodzieżowe Mistrzostwa Polski o Puchary Polskiego Komitetu Olimpijskiego, w których udział wzięło 145 zawodników z 68 klubów i 15 Okręgowych Związków Bokserskich. Poziom ringowych zmagań - jak zawsze przy takiej ilości startujących - był zróżnicowany. Zaznaczyć jednak trzeba, że sporo pojedynków - szczególnie od ćwierćfinałów - mogło się podobać.

Najlepszym zawodnikiem mistrzostw uznano Kamila Młodzińskiego - zwycięzce kat. 64 kg. Natomiast najlepszym zawodnikiem klubu Rushh Kielce, który zwyciężył w klasyfikacji klubowej, został Tomasz Kot, triumfator wagi 69 kg. W klasyfikacji klubowej - jak już wspomniano powyżej zwyciężył Rushh Kielce, przed wrocławska Gwardią i elbląskim Tygrysem. Natomiast w klasyfikacji Okręgów najlepszy okazał się Warszawsko-Mazowiecki OZB, przed Śląskim ZB i Warmińsko-Mazuskim OZB.

Wyniki walk finałowych (zwycięzcy na pierwszym miejscu):

48 kg Dawid Staniszewski (Start Włocławek) - Daniel Miller (Wda Świecie) 22:4
51 kg Damian Smogór (BKS Gorzów) - Krystian Pawlikowski (Zagłębie Konin) 14:4
54 kg Rajnhold Bromboszcz (Rushh Kielce) - Kamil Jaworek (DKB Sosnowiec) 2r.RSC
57 kg Kamil Łaszczyk (Gwardia Wrocław) - Michał Leśniak (Bokser Strzegom) 9:1
60 kg Mateusz Kostecki (Górnik Wieliczka) - Krystian Sielawa (Hetman Białystok) 9:3
64 kg Kamil Młodziński (Jawor Team Jaworzno) - Aleksander Nadolny (Sako Gdańsk) 9:4
69 kg Tomasz Kot (Rushh Kielce) - Maciej Pieloch (Bokser Strzegom) 11:2
75 kg Rafał Sodór (Victoria Ostrołęka) - Adam Kośmider (Tygrys Elbląg) 2r. RSC
81 kg Adam Balski (KKB Kalisz) - Dawid Deik (PKB Poznań) 10:10 (23:22)
91 kg Kamil Goiński (Sokół Słupca) - Piotr Samełko (Mazur Ełk) W.O.
+ 91 kg Marcin Siwy (Rushh Kielce) - Patryk Brzeski (Budowlani Inżynieria Płońsk) 13:1