Prezentujemy wyniki pojedynków ćwierćfinałowych rozgrywanych w Poznaniu 83. Mistrzostw Polski Seniorów w boksie.
Ring B: Kat. 52 kg
Brynda Grzegorz/Kontra Elbląg/ - Kozłowski Grzegorz/Gwardia Warszawa/ 5:0
Rubczewski Mateusz/PKB Poznań/ - Nowak Paweł/Olimp Szczecin/ W.O.
Kaczor Rafał/Kaczor Team Wałb./ - Jańczuk Przemysław/Gwardia Warszawa/ 2 RSC
Kat. 60 kg.
Michelus Dawid/Sokół Piła/ - Gierczak Artur/Olimp Szczecin/ 2 RSC
Polski Mateusz/Róża Karlino/ - Trypuć Paweł/Hetman Białystok/ 5:0
Wrzesiński Damian/PKB Poznań/ - Mierzyński Maciej/Cristal Białystok/ 5:0
Chudecki Michał/PKB Poznań/ - Bochenek Miłosz/Kaczor Team Wałb./ 5:0
Kat. 69 kg.
Sielawa Piotr/Hetman Białystok/ - Pieloch Maciej/Kaczor Team Wałb./ 5:0
Szymański Patryk/PKB Poznań/ - Ozimkowski Karol/Róża Karlino/ 4:1
Kot Tomasz/RUSHH Kielce/ - Szymański Roman/PKB Poznań/ 2:3
Mazur Tomasz/PKB Poznań/ - Bujnarowski Kamil/Champion Nowy Dwór/ 5:0
Kat. 81 kg.
Sadłoń Krzysztof/Kaczor Team Wałb./ - Kotoński Mateusz/Fenix Warszawa/ 5:0
Górowski Mateusz/Golden Team NowyS./-Bartkowiak Przemysław/Boks Poznań/ 4:1
Jakubowski Igor/PKB Poznań/ - Stępień Paweł/Olimp Szczecin/ 5:0
Tryc Mateusz/Fenix Warszawa/ - Sienkiewicz Piotr/Gwardia Warszawa/ 5:0
Kat. 91 kg.
Letr Włodzimierz/PKB Poznań/ - Rostkowski Patryk/Hetman Białystok/ 5:0
Kowalski Krzysztof/MOSiR Mysłowice/ - Ivanow Hubert/Fenix Warszawa/ 3 RSC
Gerlecki Michał/PKB Poznań/ - Kordek Grzegorz/Gwardia Szczytno/ 5:0
Cieślak Michał/Broń Radom/ - Deik Dawid/Czarni Słupsk/ 5:0
Ring A. Kat 49 kg
Jagodziński Dawid/BSB Astoria Bydgoszcz/ - Jermak Daniel//Hetman Białystok/ 2 AB
Kozłowski Damian/Ring Sikorski St.Wola/- Lubomski Arkadiusz/Zatoka Braniewo/ 3RSC
Maszczyk Łukasz/Gwardia Warszawa/ - Duda Tomasz/Radomiak Radom/ 5:0
Peryt Wojciech/Broń Radom/ - Tarka Daniel/Tygrys Elbląg/ 5:0
Kat. 56 kg.
Żaboklicki Daniel/Legia Warszawa/ - Mazik Mateusz/RMKS Rybnik/ 0:5
Kozłowski Sylwester/Gwardia Warszawa/ - Oborski Dawid/Energetyka Lubin/ 5:0
Jaworek Kamil/DKB Dąbrowa Górnicza/ - Smerdel Michał/Gwarek Łęczna/ 0:5
Burzyński Mariusz/Kaczor Team Wałb./ - Wasilewski Andrzej/Kontra Elbląg/ 5:0
Kat. 64 kg.
Kamiński Piotr/Róża Karlino/ - Stempniewski Sylwester/PKB Poznań/ 0:5
Bystroń Konrad/06 Kleofas Katowice/ - Zyśk Przemysław/Victoria Ostrołęka/ 5:0
Pis Łukasz/Tiger Tarnów/ - Perczyński Rafał/Gwardia Warszawa/ 0:5
Syrowatka Michał/Hetman Białystok/ - Swoboda Adrian/Kaczor Team Wałb./ 5:0
Kat. 75 kg.
Gardzielik Kamil/PKB Poznań/ - Ludwiczak Michał/PKB Poznań/ W.O.
Jabłoński Tomasz/SAKO Gdańsk/ - Gromadzki Tomasz/06 Kleofas Katowice/ 5:0
Szeremeta Kamil/Hetman Białystok/ - Plichta Adrian/Bukowina Wałcz/ 4:1
Łoniewski Michał/Kontra Elbląg/ - Michalik Paweł/Legia Warszawa/ 4:1
Kat. +91 kg.
Rekowski-Jerzyk Marcin/PKB Poznań/ - Figiel Mateusz/UOLKA Ostrów Maz./5:0
Toborek Arkadiusz/MOSiR Mysłowice/ - Duszak Tomasz/Junior Boks Poznań/ 4:1
Śnitko Marcin/PKB Poznań/ - Kosela Krzysztof/PACO Lublin/ 4:1
Brzeski Patryk/Champion Nowy Dwór/ - Wichrowski Artur/Spartan Toruń/ 4:1
Brynda Grzegorz/Kontra Elbląg/ - Kozłowski Grzegorz/Gwardia Warszawa/ 5:0
Walka nr 2
Rubczewski Mateusz/PKB Poznań/ - Nowak Paweł/Olimp Szczecin/ W.O.
Walka nr 3
Kaczor Rafał/Kaczor Team Wałb./ - Jańczuk Przemysław/Gwardia Warszawa/ 2 RSC
Kat. 60 kg.
Walka nr 4
Michelus Dawid/Sokół Piła/ - Gierczak Artur/Olimp Szczecin/ 2 RSC
Walka nr 5
Polski Mateusz/Róża Karlino/ - Trypuć Paweł/Hetman Białystok/ 5:0
Walka nr 6
Wrzesiński Damian/PKB Poznań/ - Mierzyński Maciej/Cristal Białystok/ 5:0
Walka nr 7
Chudecki Michał/PKB Poznań/ - Bochenek Miłosz/Kaczor Team Wałb./ 5:0
Kat. 69 kg.
Walka nr 8
Sielawa Piotr/Hetman Białystok/ - Pieloch Maciej/Kaczor Team Wałb./ 5:0
Walka nr 9
Szymański Patryk/PKB Poznań/ - Ozimkowski Karol/Róża Karlino/ 4:1
Walka nr 10
Kot Tomasz/RUSHH Kielce/ - Szymański Roman/PKB Poznań/ 2:3
Walka nr 11
Mazur Tomasz/PKB Poznań/ - Bujnarowski Kamil/Champion Nowy Dwór/ 5:0
Kat. 81 kg.
Walka nr 12
Sadłoń Krzysztof/Kaczor Team Wałb./ - Kotoński Mateusz/Fenix Warszawa/ 5:0
Walka nr 13
Górowski Mateusz/Golden Team NowyS./-Bartkowiak Przemysław/Boks Poznań/ 4:1
Walka nr 14
Jakubowski Igor/PKB Poznań/ - Stępień Paweł/Olimp Szczecin/ 5:0
Walka nr 15.
Tryc Mateusz/Fenix Warszawa/ - Sienkiewicz Piotr/Gwardia Warszawa/ 5:0
Kat. 91 kg.
Walka nr 16
Letr Włodzimierz/PKB Poznań/ - Rostkowski Patryk/Hetman Białystok/ 5:0
Walka nr 17
Kowalski Krzysztof/MOSiR Mysłowice/ - Ivanow Hubert/Fenix Warszawa/ 3 RSC
Walka nr 18
Gerlecki Michał/PKB Poznań/ - Kordek Grzegorz/Gwardia Szczytno/ 5:0
Walka nr 19
Cieślak Michał/Broń Radom/ - Deik Dawid/Czarni Słupsk/ 5:0
margin-left: 0.03cm; margin-bottom: 0cm; line-height: 150%span style=