Miasto Wałcz

Patronat medialny


 

Luara Grzyb (6-0, 3 KO) zakończyła drugi tydzień sparingów przed walką na gali Knockout Boxing Night 22, która odbędzie się 24 czerwca w Kielcach. Będzie to drugi tegoroczny występ niepokonanej na zawodowych ringach 27-latki.

- Poprzednia walka była sprawdzeniem tego, czy doszłam już w pełni do siebie po kontuzji i po rocznej przerwie, natomiast teraz już nie ma czasu, trzeba zwiększać poziom. Jeszcze w tym roku celuję w walkę o pas, więc rywalki muszą być coraz lepsze - mówi podopieczna trenera Andrzeja Liczika.

W marcu na gali w Białymstoku pięściarka grupy KnockOut Promotions wygrała na punkty z doświadczoną Vanesą Caballero. Był to jej pierwszy ringowy występ po ponad rocznej przerwie.

- Mamy kogoś ciekawego na oku, trwają rozmowy. Nie chcę nic zdradzać, żeby nie zapeszać, ale jeśli wszystko uda się dopiąć, to będzie to naprawdę ciekawa walka. To może być pojedynek, który otworzy mi drogę do wszystkich federacji - dodaje Grzyb.

Główną atrakcją gali KBN 22 w Kielcach będzie powrót na ring dwukrotnego pretendenta do tytułu mistrza świata wagi junior ciężkiej Michała Cieślaka. Kibice w akcji zobaczą także m.in. Marka Matyję i Piotra Łącza. Transmisja w TVP Sport.

Kup bilety na galę KBN 22 w Kielcach. Zobacz powrót Cieślaka >>