Błąd
  • Szablon wyświetlający jest niedostępny. Skontaktuj się z administratorem witryny.

Boks w Polsce

GALA POLSAT BOXING PROMOTIONS 27 MAJA W LUBLINIE

JEŻEWSKI - MANN: RUSZYŁA SPRZEDAŻ BILETÓW

W piątek 27 maja w Lublinie odbędzie się siódma gala boksu zawodowego organizacji Polsat Boxing Promotions. W hali Globus fani obejrzą siedem pojedynków z udziałem czołowych pięściarzy PBP oraz występ muzyczny zdobywcy złotych i platynowych płyt - Grubsona. Znane są już pierwsze zestawienia, a w serwisie Biletyna.pl ruszyła sprzedaż biletów na majową galę.

Na ringu w Lublinie swoje umiejętności zaprezentują między innymi gwiazdy Polsat Boxing Promotions - Nikodem Jeżewski, Osleys Iglesias czy Konrad Kaczmarkiewicz. Cała trójka boksowała już na lutowej gali PBP. Jeżewski we Wrocławiu stoczył wyrównany 10-rundowy bój z Niemcem Arturem Mannem, Iglesias w świetnym stylu zgarnął pas młodzieżowego mistrza IBO w wadze super średniej, a Kaczmarkiewicz pokonał doświadczonego Przemysława Gorgonia. W maju wymienieni pięściarze podejmą kolejne wyzwania, a szczegóły dotyczące ich pojedynków oraz lubelskiej gali będą ujawniane w każdy czwartek w magazynie sportów walki „Koloseum”, transmitowanym w sportowych kanałach Polsatu.

W przypadku gal organizowanych przez Polsat Boxing Promotions, istotną część karty walk stanowią starcia młodych i utalentowanych pięściarzy. Nie inaczej będzie 27 maja Lublinie i to właśnie dwie walki z udziałem polskich młodzieżowców zostały ogłoszone jako pierwsze. W hali Globus do ringu wejdą 19-letni Remigiusz Runowski oraz 21-letni Miłosz Grabowski. Młodszy brat świetnie znanego polskim fanom boksu Przemysława Runowskiego, w swojej czwartej zawodowej walce zmierzy się z Marcinem Latochą. Z kolei Grabowski w Lublinie do zawodowego ringu wyjdzie po raz trzeci w karierze, a jego rywalem będzie legitymujący się identycznym rekordem reprezentant Uzbekistanu - Farxod Bohodirov,