Patronat medialny


 


eWinner to legalny, polski bukmacher online, który jest sponsorem gali Knockout Boxing Night. Na stronie internetowej ewinner.pl znajdziecie szeroką ofertę na sobotnie walki oraz specjalną promocję dla nowych graczy.

eWinner razem z portalem Ringpolska.pl przygotował dla nowych graczy bonusowy pakiet powitalny. Przy okazji gratulujemy naszemu partnerowi dwóch wyróżnień! Podczas uroczystej gali Better Collective Bookmaker Awards 2021, która odbyła się w Amsterdamie 28. Września 2021 roku, eWinner został nagrodzony za najlepszą ofertę powitalną oraz najlepszą ofertę lojalnościową w Polsce. Więcej szczegółów na ten temat znajdziesz pod tym linkiem.

W przypadku porażki, za pierwszy kupon przysługuje zwrot do 110 PLN. Jak to konkretnie działa?
1. Załóż konto używając kodu promocyjnego KNOCKOUT, pamiętając o zaznaczeniu opcji „Chcę otrzymać zwrot za pierwszy zakład” w pierwszym kroku rejestracji. Istnieje możliwość szybkiej rejestracji bez weryfikacji – do obstawiania nie jest wymagany skan dokumentów >>> Link do rejestracji w eWinner oraz szczegóły promocji 
2. Pierwszy kupon na koncie objęty jest możliwością zwrotu stawki przy porażce. Należy pamiętać, że do promocji brany jest tylko pierwszy zakład ze stawką minimalną na poziomie 20 PLN. Nie ma żadnych wymagań związanych z kursem czy liczbą zdarzeń.
3. Przegrałeś? Dostajesz zwrot do 110 PLN – w przypadku porażki, kwota (pomniejszona o obowiązkowy podatek 12% od stawki) wraca na konto. W związku z tym maksymalny zwrot otrzyma się po zagraniu stawką 125 PLN. Zwróconą sumę można od razu wypłacić lub grać dalej.
4. Wygrałeś? To gratulacje!

Dodatkowo na pakiet powitalny w eWinner składa się bonus od drugiej wpłaty – 50% do 500 PLN od depozytu. W sumie do odebrania 610 PLN w bonusach na start! Co można obstawiać w eWinner na walki Czerkaszyna oraz Masternaka?

Walką wieczoru sobotniej gali jest starcie Fiodora Czerkaszyna, który zmierzy się z Gonzalo Corią. Niepokonany pięściarz pochodzący z Ukrainy stawiany jest w roli dużego faworyta. Z resztą podobnie jak Mateusz Masternak, Adam Balski czy Kamil Bednarek. Porażka Polaków to będzie wielka niespodzianka. Bukmacher eWinner poza wskazywaniem wygranego przygotował na walki Knockout Boxing Night dodatkowe zdarzenia, które prezentują już wyższe kursy. Tak można obstawiać jeszcze między innymi metodę zwycięstwa, liczbę rund czy fakt liczenia danego pięściarza. Kliknij tutaj po pełną ofertę na Knockout Boxing Night 18.

W Polsce możliwe jest obstawianie tylko w zakładach bukmacherskich, które posiadają licencję wydaną przez Ministerstwo Finansów. Takim pozwoleniem dysponuje między innymi eWinner, z siedzibą w Gdyni przy ul. Legionów 126-128 (KRS 0000692778; NIP 5862321957; REGON 368141505) – zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Każdy musi być świadomy zagrożeń wynikających z typowania w postaci uzależnienia. Takie zachowania jak chęć odgrywania się po porażkach czy pożyczanie pieniędzy na granie świadczą o tym, że powinno się zaprzestać obstawiania i zwrócić o pomoc. Zakłady bukmacherskie nie są sposobem na zarobek.