Robert Parzęczewski (26-2, 16 KO) wygrał jednogłośnie na punkty z Facundo Nicolasem Galovarem (10-6-2, 7 KO) w walce wieczoru gali MB Boxing Night 9 w Szklarskiej Porębie. Po ośmiu rundach sędziowie punktowali 78-74 oraz dwukrotnie 80-72 dla "Araba". Polak wrócił w ten sposób na ring po ubiegłorocznej porażce przez nokaut z Szerzodem Chusanowem.

Podczas tej samej gali serię porażek przerwał Patryk Szymański (21-4, 11 KO), który zwyciężył przed czasem w pojedynku z Danielem Bociańskim (10-1, 2 KO). Walka, która miała wyrównany przebieg, zakończyła się po celnym prawym podbródkowym pięściarza z Konina.

Remisem zakończył się z kolei rewanż Jakuba Sosińskiego (3-2-1, 1 KO) z Kamilem Bodziochem (7-1-1, 2 KO). Początek pojedynku należał do Sosińskiego, w drugiej połowie walki wynik zaczął gonić Bodzioch. Sędziowie punktowali 58-56 i dwukrotnie 57-57. Zwycięstwa odnieśli także Kamil Młodziński (14-5-4, 7 KO), który zastopował w czwartej rundzie Bartłomieja Wańczyka (15-1, 7 KO) oraz Tomasz Nowicki (8-0, 2 KO), który niejednogłośnie na punkty był zdaniem sędziów lepszy od Dmytro Szczerbina (9-1-1, 2 KO).