Patronat medialny


 


Jeżewski pewnie wypunktował Banksa

Nikodem Jeżewski (19-1-1, 9 KO) wrócił do pełnego treningu i czeka na datę powrotu na ring. Pięściarz z Kościerzyny, który na początku lutego informował o "wstrzymaniu" kariery, zdradził w magazynie "Etoto W Ringu", że spływają do niego m.in. propozycje walk zagranicznych.

- Mam ofertę z Niemiec i Anglii. Ja nie mogę oczywiście prowadzić tych negocjacji sam, jako pięściarz, ale jeśli zostanę do tego zmuszony, ponieważ jestem głową rodziny i muszę zarabiać, to promotor oczywiście otrzyma swój procent, ponieważ mój kontrakt z Rocky Boxing Night Promotion jest ważny - powiedział polski pięściarz.

- Pojawił się też pomysł, abym wystąpił na gali Polsat Boxing Night, która odbędzie się 17 kwietnia. Wiem, że mój menadżer Tomasz Turkowski rozmawiał w tej sprawie z Marianem Kmitą, ale chyba temat szybko ucichł - dodał 29-latek.

Nikodem Jeżewski ostatnią walkę stoczył 12 grudnia, przegrywając przez techniczny nokaut w drugiej rundzie z Lawrencem Okolie na gali Eddiego Hearna w Londynie. Polak zaakceptował ten pojedynek z kilkudniowym wyprzedzeniem, zastępując niedysponowanego fizycznie Krzysztofa Głowackiego.