Patronat medialny


 


Rafał Wołczecki (1-0, 1 KO) w efektowny sposób zadebiutował na zawodowym ringu, wygrywając już w pierwszej rundzie z Jakubem Nasiłowskim (0-3, 0 KO). Zgodnie z oczekiwaniami młody pięściarz z Wrocławia od początku odważnie ruszył na swojego przeciwnika i ekspresowo zakończył pojedynek.

Drugie zawodowe zwycięstwo odniósł także Maciej Kiwior (2-0, 0 KO), który wygrał pewnie na punkty z Jakubem Laskowskim (4-1-1, 2 KO). Po czterech rundach sędziowie punktowali 40-36 i dwukrotnie 39-37.

21-letni pięściarz z Tarnowa od początku narzucił rywalowi swoje warunki i spychał go do obrony. Kiwior trafiał ciosami prostymi z obu rąk i szukał mocnych uderzeń w półdystansie. Po czterech przeboksowanych w szybkim tempie rundach, niesiony dopingiem swojej publiczności tarnowianin zasłużenie wygrał na punkty.

W Tarnowie wygrali także Filip Pham Hong (2-0, 2 KO), który znokautował debiutującego Kamila Szydłowskiego oraz Paweł Żarnoch (1-0, 0 KO), który wygrał jednogłośnie na punkty z Radosławem Rudiukiem (0-2, 0 KO).