onet.pl sport


ARTV Chicago


Przegląd Sportowy

Patronat medialny

 

Wszyscy bokserzy, którzy w sobotę skrzyżują rękawice podczas gali KnockOut Boxing Night 7, która odbędzie się na Stadionie Miejskim „Stal” w Rzeszowie są w świetnej dyspozycji. Życiową formę zgłaszają bohaterowie: Łukasz Różański i Izu Ugonoh, którzy stoczą bój w walce wieczoru o tytuł mistrza Polski w królewskiej kategorii ciężkiej. Będzie to już 11. gala boksu zawodowego w Rzeszowie.

Jako pierwszy do ringu zostanie wywołany Izu Ugonoh. – Byłem na meczu piłkarskim Stal – Podhale. Cieszę się, że ponownie jestem w Rzeszowie, który bardzo mi się podoba. Dziękuję mojemu promotorowi za to, że dostałem szansę, żeby boksować w tym mieście i od razu w walce wieczoru. Jest to dla mnie bardzo ważne. Rozpocząłem swoją karierę w 2010 roku i od tamtego momentu marzyłem, aby walczyć w walce wieczoru – mówił Izu.

– O swoje ostatniej walce zdążyłem już zapomnieć. Od początku tego roku bardzo intensywnie trenuję. Podążam za swoimi marzeniami. Mam wokół siebie bardzo fajnych ludzi, dobry team. Moja pewność siebie i dobre nastawienie opiera się na rewelacyjnych przygotowaniach – przekonywał Ugonoh.

Łukasz Różański także był zadowolony z okresu przygotowawczego. – Mocno przepracowałem ostatnie trzy miesiące. Myślę, że w sobotę będę w maksymalnej swojej formie i wspólnie z Izu damy kibicom dobrą walkę – mówił pięściarz z Rzeszowa.

Pełna treść artykułu na nowiny24.pl >>